Novinky

aneb co nového u nás :-) 


Soutěž 


Nové krmivo pro psy POLARIS 

NATURAL NUTRITION
FOR HEALTH

PŘI VYTVÁŘENÍ NAŠICH RECEPTUR SE SOUSTŘEDÍME NA POSKYTOVÁNÍ TÉ NEJLEPŠÍ VÝŽIVY PRO PODPORU ZDRAVÉHO A VITALNÍHO ŽIVOTA VAŠEHO PSA.

Polaris je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí včetně vysoce kvalitního, čerstvě připraveného masa, ovoce, zeleniny a superpotravin, které poskytují nejen zdravotní benefity, ale mají i preventívní funkci.
Pro konzervaci používají pouze přírodní antioxidanty. Žádná z receptur neobsahuje lepek, obilniny, sóju, umělé konzervační látky a barviva. 


AKCE pokračuje i v roce 2020...

Fitmin 6+1 ZDARMA VĚRNOSTNÍ PROGRAM


Při nákupu 15kg balení Fitminu pro psy dostanete od nás do věrnostní karty nálepku a potvrzení za nákup. Po naplnění věrnostní karty 6 nákupy dostanete 7. pytel zdarma.

Superprémiové krmivo vyrobené až z 83% živočišných surovin.

  • 50% čerstvého masa
  • bez pšenice
  • s dentální péčí

Vánoční balíčky pro Vaše miláčky

Vánoční balíčky  pro Vaše miláčky již v prodeji. Baličky určeny pro psy, kočky, hlodavce. Cena od 80kč. Od 01.12-23.12.2019. Vánoční balíček lze namíchat i individuálně. Více informací u obsluhy.


Jde to i jinak. Uvědomujeme si, kolik zbytečného plastu se ročně u nás vyprodukuje, a proto od 21.10.2019 lze u nás zakoupit tzv. EKO sáček (věčný sáček) na vážené krmivo, dobroty pro Vaše mazlíčky a podobně. Ovšem pokud už ho vlastníte, rádi Vám do něj krmivo navážíme nebo si v něm můžete odnést dobroty. Takže u nás stop zbytečným plastům  

Vytvořte si webové stránky zdarma!