Novinky

aneb co nového u nás :-) 

Mezinárodní výstava psů Salzburg 2.4.2023, úprava šampiona Výsledek: V1, CACA, CACIB, BOS. Upravujeme Vaše šampiony už od roku 1992.


Soutěž 


Nové krmivo pro psy POLARIS 

NATURAL NUTRITION
FOR HEALTH

PŘI VYTVÁŘENÍ NAŠICH RECEPTUR SE SOUSTŘEDÍME NA POSKYTOVÁNÍ TÉ NEJLEPŠÍ VÝŽIVY PRO PODPORU ZDRAVÉHO A VITALNÍHO ŽIVOTA VAŠEHO PSA.

Polaris je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí včetně vysoce kvalitního, čerstvě připraveného masa, ovoce, zeleniny a superpotravin, které poskytují nejen zdravotní benefity, ale mají i preventívní funkci.
Pro konzervaci používají pouze přírodní antioxidanty. Žádná z receptur neobsahuje lepek, obilniny, sóju, umělé konzervační látky a barviva. 


AKCE pokračuje i v roce 2020...

Fitmin 6+1 ZDARMA VĚRNOSTNÍ PROGRAM


Při nákupu 15kg balení Fitminu pro psy dostanete od nás do věrnostní karty nálepku a potvrzení za nákup. Po naplnění věrnostní karty 6 nákupy dostanete 7. pytel zdarma.

Superprémiové krmivo vyrobené až z 83% živočišných surovin.

  • 50% čerstvého masa
  • bez pšenice
  • s dentální péčí

Vánoční balíčky pro Vaše miláčky

Vánoční balíčky  pro Vaše miláčky již v prodeji. Baličky určeny pro psy, kočky, hlodavce. Cena od 80kč. Od 01.12-23.12.2019. Vánoční balíček lze namíchat i individuálně. Více informací u obsluhy.


Jde to i jinak. Uvědomujeme si, kolik zbytečného plastu se ročně u nás vyprodukuje, a proto od 21.10.2019 lze u nás zakoupit tzv. EKO sáček (věčný sáček) na vážené krmivo, dobroty pro Vaše mazlíčky a podobně. Ovšem pokud už ho vlastníte, rádi Vám do něj krmivo navážíme nebo si v něm můžete odnést dobroty. Takže u nás stop zbytečným plastům  

Vytvořte si webové stránky zdarma!